Informacje

Kontakt

Artwoodmebel

Kleszczewska 20B

62-025 Czerlejno

NIP:
7772788948
REGON:
361285827
E-mail:
Telefon:
535207100

O sprzedającym

Pracownia artystyczna „Artwoodmebel” zajmuje się przywracaniem mebli do dawnej świetności. W naszej pracy wykorzystujemy różne style dekorowania, takie jak: prowansalski, rustykalny, retro, decoupage czy Shabby Chic. 
Nasza oferta obejmuje przede wszystkim usługi renowacji mebli, malowania artystycznego, dekorowania, odnawiania, postarzania i patynowania. 
Metody te stosujemy zarówno do mebli, jak i frontów szafek kuchennych, drzwi, ram, luster i innych przedmiotów drewnianych. 

Każde zamówienie traktujemy poważnie i podchodzimy do niego indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem. Naszą dewizą jest przede wszystkim jakość oraz oryginalność wykonywanych przedmiotów i uslug. 

Zajmujemy się również wyrobem artykułów dekoracyjnych do wyposażenia wnętrz z litego drewna.

Produkujemy ekologiczne meble z palet oraz skrzynek.

Zapraszam do współpracy!!!

www.artwoodmebel.pl

Płatność/dostawa

Podane ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki.
Opcje dostawy:
Kurier - 15 zł
W przypadku zamówienia produktu o niestandardowych wymiarach koszt wysyłki ustalany jest indywidualne.


Płatności po złożonym zamówieniu mogą być realizowane w następujący sposób:
- tradycyjnym przelewem bankowym. Kwota do zapłaty zostanie podana każdorazowo po złożeniu zamówienia i przesłana w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Przelew należy uiścić na konto podane poniżej:

ING Bank Śląski w Kostrzynie
44 1050 1520 1000 0092 1159 8827
Anita Wojtczak
ul. Kleszczewska 20B
62-025 Czerlejno

Regulamin

Przedstawiamy Państwu regulamin („Regulamin”), na podstawie którego dokonujemy sprzedaży produktów w sklepie ARTWOODMEBEL. Regulamin zawiera warunki kupna, płatności, wysyłki produktów (każdy zwany dalej „Produktem”). Przed zamówieniem ze Strony jakichkolwiek Produktów należy uważnie zapoznać się z treścią Regulaminu. Zamawiając którykolwiek z Produktów Klient akceptuje niniejszy Regulamin. Niniejszy Regulamin.

1. O nas:
1.1.Niniejszy Regulamin reguluje kwestie zakupu, płatności i dostarczenia przez sklep produktu zamówionego na stronie www.artwoodmebel.otwarte24.pl, a także zwroty i reklamacje.
1.2.Zawarte w niniejszym Regulaminie zwroty oznaczają:
1) “Dzień roboczy” - dzień, który nie jest sobotą, niedzielą, ani dniem wolnym od pracy;
2) “Potwierdzenie Zamówienia” - e-mail, w którym akceptujemy zamówienie Klienta
3) “Umowa ” - zamówienie Produktu bądź Produktów zgodne z niniejszym Regulaminem
4) "Klient" – osoba fizyczna lub firma składającą Zamówienie w Sklepie;
5) „Zamówienie” - zamówienie złożone w Sklepie w celu zakupienia Produktu;
6) wyrazy użyte w liczbie pojedynczej odnoszą się również do liczby mnogiej i odwrotnie.

2. Zastosowanie Regulaminu:
2.1. Niniejszy Regulamin ma zastosowanie do wszystkich Zamówień i Umów zawartych lub tych, które zostaną zawarte przez firmę Artwoodmebel Anita Wojtczak oraz klienta na sprzedaż i dostawę Produktów. Złożenie Zamówienia na stronie lub e-mailowo, podanie wskazówek dotyczących dostawy lub akceptacja dostawy Produktów każdorazowo oznacza akceptację przez klienta niniejszego Regulaminu bez zastrzeżeń.
2.2. Żaden z zapisów niniejszego Regulaminu nie pozbawia Klienta przysługujących mu ustawowo praw (w tym żądania, aby zakupione towary były zgodne z ich opisami, nadawały się do przewidzianych celów i były zadowalającej jakości).

3. Złożenie zamówienia i jego potwierdzenie:
3.1. Zamówienie w sklepie internetowym www.artwoodmebel.otwarte24.pl można złożyć w wybrany sposób:
1) wysyłając e-mail na adres biuro.artwoodmebel@gmail.com z podaniem nazwy produktu, koloru, rozmiaru i ilości zamówienia oraz danych do rachunku i przesyłki.
3.2. Składając zamówienie na Stronie Klient przyjmuje warunki niniejszego Regulaminu. Klient ma prawo i możliwość zapoznania się z najnowszą wersją Regulaminu za każdym razem, przed złożeniem zamówienia na stronie www.artwoodmebel.otwarte24.pl w zakładce Regulamin.
3.3. Potwierdzenie złożenia zamówienia Klient otrzyma drogą elektroniczną w e-mailu o tytule „Potwierdzenie zamówienia”, który wyślemy na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia.
3.4. W chwili potwierdzenia przez nas złożenia zamówienia umowa zostaje zawarta.
3.5. Zamówienie realizujmy w ciągu 4-10 dni roboczych od dnia złożenia przez Klienta zamówienia. Realizacja oznacza przyjęcie, potwierdzenie i wysłanie produktu po spełnieniu innych warunków opisanych w Regulaminie, w tym zapłacie za produkt, chyba że została wybrana opcja przesyłki za pobraniem.
3.6. Sklep według własnego uznania może odmówić przyjęcia Zamówienia z jakiegokolwiek powodu, w tym niedostępności towaru lub zaoferować Produkt alternatywny.
3.7. Po wybraniu produktów, które Klient chce zakupić i zaakceptowaniu ich w koszyku zostanie doliczona kwota za przesyłkę.

Płatności:
Podane ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki.
Opcje dostawy:
Kurier - 15 zł
W przypadku zamówienia produktu o niestandardowych wymiarach koszt wysyłki ustalany jest indywidualne.


Płatności po złożonym zamówieniu mogą być realizowane w następujący sposób:
tradycyjnym przelewem bankowym. Kwota do zapłaty zostanie podana każdorazowo po złożeniu zamówienia i przesłana w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Przelew należy uiścić na konto podane poniżej:

ING Bank Śląski w Kostrzynie
44 1050 1520 1000 0092 1159 8827
Anita Wojtczak
ul. Kleszczewska 20B
62-025 CzerlejnoZwroty i reklamacje:
Masz 14 dni na zwrot produktu!
1. Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 1 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego www.artwoodmebel.otwarte24.pl przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w terminie 14 dni, licząc od dnia otrzymania towaru.
Produkt należy zwrócić osobiście lub wysyłkowo na adres:
Artwoodmebel Anita Wojtczak
Ul. Kleszczewska 20B
62-025 Czerlejno
2. Produkt musi zostać zwrócony w stanie niezmienionym. Zwracany Produkt powinien być nieużywany, czysty oraz z przyczepionymi metkami, a ponadto zapakowany w sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
Zwrot pieniędzy odbywa się przy użyciu metody, którą została dokonana płatność za produkt.
3. W przypadku chęci wymiany produktu na inny należy skontaktować się ze sklepem e-mailowo biuro.artwoodmebel@gmail.com lub telefonicznie +48 535 207 100. Wymiana produktu może nastąpić w przypadku dostępności innego produktu, niemniej wymiany są rozpatrywane indywidulanie.

Reklamacje:
1.Zwrotowi nie podlega Towar wykonany na zamówienie indywidualne oraz w którym na życzenie Kupującego dokonano zmiany materiałów, z których został wykonany Towar lub rozmiaru.
2. Produkt, który został zniszczony w skutek niewłaściwej eksploatacji, uległ normalnemu zużyciu, przypadkowo został zniszczony nie zostanie uznany w trakcie procedury reklamacji.
3. Reklamacjom podlegają produkty, które okazały się wadliwe mino właściwej eksploatacji.
4. Sklep zastrzega sobie termin 14 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji od dnia otrzymania zwróconego produktu. Do towaru winna być dodana informacja o wadach produktu, opis i wybór formy rekompensaty w razie uwzględnienia reklamacji (naprawa, zwrot pieniędzy czy wymiana produktu na nowy lun inny).
5. W przypadku uznania reklamacji opłata za przesyłkę do sklepu ARTWOODMEBEL zostanie zwrócona na podstawie przedstawionego rachunku/faktury za usługę przesyłki.
6. Po uznaniu reklamacji pieniądze za produkt oraz za ewentualną przesyłkę zostaną wysłane w taki sposób, w jaki została dokonana płatność za produkt, pod warunkiem, że klient wybierze zwrot pieniędzy jako formę realizacji reklamacji towaru a sklep to uzna. Istnieje także możliwość wymiany na inny produkt . O pożądanej formie rekompensaty za uznanie reklamacji prosimy informować w mailu biuro.artwoodmebel@gmail.com
- naprawa
- zwrot pieniędzy
- wymiana na nowy produkt
- wymiana na inny produkt
7. O decyzji o uznaniu bądź nie reklamacji klient zostanie poinformowany e-mailowo lub telefonicznie. Sklep zastrzega sobie prawo do naprawy towaru, jeśli wada okaże się możliwa do naprawy. W takim przypadku nie ma możliwości zwrotu pieniędzy lub wymiany.
8.W przypadku nieuznania reklamacji produkt zostanie odesłany do klienta na wskazany adres na koszt sklepu.


Dostawa:
1. Opcje dostawy:
Kurier - 15 zł
W przypadku zamówienia produktu o niestandardowych wymiarach koszt wysyłki ustalany indywidualne.
2. Zamówienia realizujemy w ciągu 4-10 dni roboczych maksymalnie. Staramy się wysyłać paczki na 3 dni po złożonym zamówieniu.
3. Postaramy się powiadomić klienta, jeśli szacowany termin dostawy może się zmienić. Klient zostanie poinformowany o tym, że produkt został przez nas wysłany poprzez e-mail.
4. Produkt zostanie wysłany przez sklep ARTWOODMEBEL po zaksięgowaniu przez nas wpłaty na konto.
Nie wysyłamy towaru przed dokonaniem zapłaty.
5. Należy wziąć pod uwagę, że dostawa do niektórych miejsc może nie być możliwa. W takim przypadku skontaktujemy się z Klientem, korzystając z danych kontaktowych przekazanych nam w chwili złożenia Zamówienia w celu ustalenia, czy Zamówienie ma zostać anulowane, czy też dostarczone na inny adres dostawy.Jeśli masz pytania zadzwoń +48 535 207 100 lub napisz biuro.artwoodmebel@gmail.com

Inne